твоята гледна точка
Гришо в болница след мача в Акапулко
Автор Vnews, добавено на 03.03.2014 година, в категории: Спорт, Коментари (0)

Всяка победа има своята цена и това най-добре разбра Григор Димитров.

Българската звезда спечели откритото на Мексико в Акапулко и вече е на рекордното за себе си и за мъжкия ни тенис 16-о място в световната ранглиста. Димитров обаче изигра три поредни трисетови мача, а след втория се е наложило да отиде до местна болница.

На полуфинала Григор отстрани шампиона от „Уимбълдън“ и олимпиадата в Лондон Анди Мъри (Шот), но се е почувствал зле.

„Той страдаше от преумора и ниско кръвно налягане. След мача отидохме до болницата, където получи допълнителна медицинска помощ, а после се върна в хотела. Вървеше сам, без чужда помощ“, е обяснил д-р Марио Мършант, пише Tenniskafe.

Самият Григор призна на шампионската си пресконференция, че след мача с Мъри се е чувствал като труп и не е мислил, че може да се върне на корта часове по-късно.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Съединените щати официално вдигнаха завесата над свръхсекретния меморандум за разбирателство с Иран, след като бяха подложени на унищожителни критики заради укриването на текста от обществеността. Документът, озаглавен официално „Меморандум за разбирателство […]

 

Наетите по трудово или служебно правоотношение в администрацията на изпълнителната власт към края на март 2026 г. са 98 600. От […]

 

Националните външни оценявания за учениците от VII и X клас започват днес, 17 юни, с изпитите по български език и литература.

През […]

 
 

към началото