твоята гледна точка
Гонят играч от националния на Англия с петиция
Автор Vnews, добавено на 01.03.2014 година, в категории: Спорт, Коментари (0)

Над 4000 фенове на английския национален тим подписаха за няколко часа онлайн петиция за изваждането на Том Клевърли от тима.

„Том Клевърли, притежател на 13 повиквателни за отбора досега, с 6 повече от Адам Лалана, Рос Баркли и Лион Озмън заедно, е редовно викан в тима от Рой Ходжсън без да има каквито и да е качества. Заради добрата репутация на тази горда футболна нация, ние вярваме че трябва да предпазим реномето на Англия на световното.“

Това пише в петицията, която продължава да събира имена постоянно, а се появи в интернет преди часове.

Клевърли бе наложен в състава на „Манчестър Юнайтед“ преди 2 години от сър Алекс Фъргюсън и се смяташе за един от големите таланти в халфовата линия. Но през този сезон формата е лоша, както и на повечето играчи в „Юнайтед“.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Съединените щати официално вдигнаха завесата над свръхсекретния меморандум за разбирателство с Иран, след като бяха подложени на унищожителни критики заради укриването на текста от обществеността. Документът, озаглавен официално „Меморандум за разбирателство […]

 

Наетите по трудово или служебно правоотношение в администрацията на изпълнителната власт към края на март 2026 г. са 98 600. От […]

 

Националните външни оценявания за учениците от VII и X клас започват днес, 17 юни, с изпитите по български език и литература.

През […]

 
 

към началото