твоята гледна точка
Община Дългопол обяви бедствено положение
Автор Vnews, добавено на 27.01.2014 година, в категории: Вести, Коментари (0)

Община Дългопол обяви бедствено положение заради снега, съобщи за БТА кметът ѝ Маринка Иванова.

Мярката е въведена късно снощи.

Почти всички пътни артерии в общината са затворени за движение, имало е и заседнали автомобили. Селата Медовец и Поляците са останали изолирани.

Цялата техника за почистване в общината е по уличната и по пътната мрежа, посочи Иванова.

Учебните занятия са спрени във всички училища.

Заради потенциално опасното време в пет области в страната в обявен жълт код,

съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ-БАН).

Става въпрос за областите Разград, Шумен, Варна, Силистра, Добрич. Там ще продължи да духа умерен и силен северен вятър, който ще е причина за навявания и преспи.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Големи персонални промени в управлението на сектора за сигурност и финансовата сфера на страната се подготвят за редовното правителствено заседание тази седмица. Кабинетът на Румен Радев ще одобри нови ръководители на […]

 

Атмосферното налягане е малко по-високо от средното за месеца, ще се понижи и ще се доближи до средното.

Днес ще бъде предимно […]

 

Цената ще бъде изцяло платена от средната класа
Процедурата по прекомерен дефицит ще оскъпи обслужването на нарастващия държавен дълг

Европейската комисия публикува своя […]

 
 

към началото