твоята гледна точка
Влаковете тръгват по нов график от 15 декември
Автор Vnews, добавено на 14.12.2013 година, в категории: Бизнес, Коментари (0)

От 15 декември влиза в сила новият график за движение на влаковете.

От БДЖ обявиха, че ще има 47 нови композиции, които ще пътуват по различни направления в страната.

Според новата транспортна схема някои композиции ще се движат по-често, отколкото досега.

В района на София ще бъдат пуснати 12 нови пътнически влака.

В област Добрич ще бъде възстановено движението на директните вагони по маршрута София-Повеляново, Добрич-Кардам и обратно. В останалите региони на страната допълнителни влакове ще пътуват между Стара Загора и Карлово, между Пловдив и Карлово и от Стара Загора за Пловдив. Допълнителни композиции ще пътуват и между Мездра и Враца и ще осъществяват удобни връзки с влакове, пътуващи по други направления, допълват от БНР.

В новото разписание няма участъци, които ще останат без железопътен транспорт.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Цените по българското Черноморие започват сезона с рязка разлика между градските плажове и големите курортни комплекси. На плаж Бургас-Север чадърът и шезлонгът струват по 0,60 евро, докато на по-луксозни и курортни […]

 

Днес въздушната маса над страната ще е неустойчива. Сутринта над повечето райони ще преобладава слънчево време, но около и след обяд […]

 

Между 2016 и 2021 г. броят на употребяващите основните незаконни вещества в ЕС е нараснал по следния начин: канабис с 9,6%, […]

 
 

към началото