Песента, която светът със затаен дъх очакваше, вече се върти. Днес сензацията Сай ще представи и танца към Gentleman на Олимпийския стадион в Сеул пред 50 хил. души, облечени в бяло по нареждане на своя идол.
Благодарение на YouTube милиони фенове по цял свят ще станат свидетели на „Събитието“, както сам кореецът го нарича . Каналът на Сай ще излъчи представянето на песента на живо, като шоуто трябва да започне около 12,30 ч българско време.
След феноменалния успех на сингъла Gangnam Style, който има над 1 млрд. гледания, летвата за новата песен на Сай е вдигната много високо. Тя оправда очакванията с електронния си бийт, но феновете добре знаят, че много по-важни са движенията, които ще я съпътстват.
„Това ще бъде танц, който всички корейци знаят много добре, но в останалите страни по света не са виждали“, обещава рапърът. След концерта в Сеул той ще се отправи на световно турне. През април ще бъде в Америка, през май в Европа и през юни в Азия.
Споделете текущата публикация: