За поредна година ще се проведе традиционното Откриване на мотосезона, организирано от Мотоклуб Диви деца – Варна и Мотоклуб Орлите – Добрич. На 6 Април 2013 тътен от рев на мотори ще огласи двата областни града. Доказало се в годините приятелство, обедини усилията на двата мотоклуба в едно мероприятие, което с всяка изминала година е все по-силно и по-атрактивно.
Откриването ще стартира в 10:30 – на паркинга на бившия Техномаркет в Добрич с парадна обиколка на града, след което групата ще се насочи към Варна. В 12:30 от Циркова площадка – Варна потеглят събралите се вече мотористи за традиционният мото-парад на града.
Купона ще продължи на къмпинг Фичоза, където организаторите МК Диви деца – Варна и МК Орлите – Добрич са се погрижили да осигурят незабравими спомени за своите гости. В програмата са включени много забавнни игри, в които мотористите ще демонстрират своите мото-умения, а в допълнение градуса ще вдигнат рок-групите Rockfire и Spotlight.
И тази година мотообществото няма да се отдава само на забавления, кампанията „Подай ръка – помогни на моторист” ще набира средства за лечението на пострадал при пътно-транспортно произшествие моторист.
Споделете текущата публикация: