твоята гледна точка
Ето я и листата на Кунева за Варна
Автор Vnews, добавено на 05.04.2013 година, в категории: Вести, Коментари (0)

КАНДИДАТ-ДЕПУТАТСКА ЛИСТА НА ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ

3 МИР – ВАРНА

1.Даниел Вълчев – доктор по право, Юридически факултет на Софийски университет, Председател на ПК по Евроинтеграция в 39-то НС, Зам.министър – председател и Министър на образованието 2005 -2009 г. , Член на НС на „Движение България на гражданите”.

2. Стилиян Гроздев – магистър по икономика, народен представител в 39-то НС, зам.областен управител на Варненска област 2005-2009 г., учредител и областен координатор на „Движение България на гражданите” за Област Варна.

3.Цвета Маркова – магистър по право, съдия във Варненски районен и окръжен съд, Председател на Държавната комисия по сигурността на информацията 2002 – 2012 г.

4.Георги Илиевлекар, асистент по „Ушно- носно- гърлени болести” в Медицински университет – Варна, ординатор в УМБАЛ”Св.Марина” – Клиника по УНГ, Председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район”Приморски” Варна, делегат на Учредителния конгрес.

5.Георги Георгиев инженер, магистър по Транспортна техника и технологии, инвестира в отрасъл „Туризъм”, Председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район”Владислав Варненчик” Варна.

6.Галина Тодорова – магистър, инженер-икономист, три поредни мандата Зам.кмет на Община Белослав с ресор „Европейски проекти и програми”, Общински съветник от 2011 г. , председател на Общинско ръководство на „Движение България на гражданите „ Белослав, делегат на Учредителния конгрес .

7.Георги Ковачев – икономист, кредитиране и финансов рист Асианц България, Председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район”Младост” Варна, делегат на Учредителния конгрес.

8.Станислав Динев – офицер от БА и МВР, преподавател във Висша полицейска школа – филиал Варна, адвокат на свободна практика, Председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район”Аспарухово” Варна.

9.Петя Маноловаюрист, арбитражен съдия в Арбитражен съд при Алианс за правно взаимодействие, юрисконсулт на Двореца на културата и спорта – Варна и „Дженерал лизинг България”, Председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район”Одесос” Варна.

10.  Жана Андреева филолог, началник отдел и директор на Дирекция”Култура и духовно развитие” на Община Варна 2007-2012 г., експерт международни изложби в Археологически музей – Варна.

11.Свилен Дачевикономист, директор в „Интерамерикан България” ЗЕАД, Председател на Младежката организация на „Движение България на гражданите” Варна, делегат на Учредителния конгрес.

12.Диана Димитрова доктор по психология, Зам.ректор на Медицински колеж – Варна, Републикански специалист по Пренатална психология, основател на „Училище за родители- Варна”.

13.Боян Керемедчиев икономист, административен директор в „МВФ Холдинг” за Североизточна България, член на Инициативния комитет – Варна за издигане кандидатурата  на г-жа Меглена Кунева за Президент на РБългария.

14.Пенка Бакалова юрист, разследваща в Икономическа полиция в ОДП – Варна, от 2008г.  адвокат на свободна практика.

15.Руслан Скулев учител, магистър по физика и математика, от 2007 г. директор на Професионална гимназия по химия и хранително-вкусови технологии- Варна, Зам.председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район Аспарухово – Варна.

16.Милена Найденова юрист, преподавател но конституционно право във ВСУ”Ч.Храбър”, член на общинското ръковоство на”Движение България на гражданите” район Одесос – Варна.

17.Симеон Костадиновмагистър публична администрация, общински съветник  2007 – 2011 г., председател на две постоянни комисии Община Аврен, Председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите” Аврен.

18.Красимир Георгиев магистър публична администрация, собственик и управляващ търговска фирма, председател на общинското ръководство на „Движение България на гражданите” Община Провадия .

19. Борис Христовинженер, регионален мениджър в „Практикер България”, Зам.председател на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район Приморски – Варна.

20.Мардик Мардиковсредно специално образование, собственик на градински център „Мимоза”, член на Общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, район Приморски – Варна.

21.Борислав Христов икономист, собственик на рекламна агенция, управител на Лицензиран оценител „Булкарго” ООД.

22.Красимир Желев бакалавър по информатика, работи в сферата на IT технологиите.

23.Ангел Стоянов магистър със спец.Siemens PLC технологии, работи в областта на автоматизацията.

24.Албена Близнакова икономист, международен туризъм, супервайзор „Фрапорт Туинстар Еърпорт Мениджмънт”.

25.Росица Йорданова инженер, магистър „Техника и технологии за опазване на водите и въздуха”, работи в „Солвей соди” Девня.

26.Деяна Тодорова юрист, юрист-консулт в  областта на стоителството и управление на недвижими имоти в голяма строителна фирма. Член на общинското ръководство на „Движение България на гражданите”, Р-н Аспарухово Варна.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че „огромен флот“ се насочва към Иран, като предупреди Техеран за възможна американска намеса на фона на продължаващите насилствени репресии срещу масовите протести в страната. […]

 

Сканиращите устройства, които отчитат вота, да се въведат още на предсрочните избори тая пролет. Това реши правната комисия на инфарктно 13-часово […]

 

Големи промени с машините за изборите. Въвеждат се скенерите при отчитане на бюлетините от вота. Не се възстановява машинното гласуване. Това […]

 
 

към началото