Дейвид Бекъм може да подпише краткосрочен договор с “Уест Хем”. Най-богатият футболист в света е роден именно в квартала край стадиона на лондонския тим и като дете е подкрепял “чуковете”. Клубът е готов да предложи на мегазвездата контракт за 12 месеца.
Пред погледа на Спайс бой “Уест Хем” изпусна в събота вечер да елиминира неговия бивш тим “Манчестър Юнайтед” за Купата на Англия. Робин ван Перси вкара в добавеното време за 2:2 и спаси гостите. Предстои преиграване в Манчестър.
Скандалджията от “Манчестър Сити” Марио Балотели може да премине под наем във втородивизионния “Уотфорд”, твърди неделното издание на в. “Мирър”. От месец собственик на клуба е италианската фамилия Поцо, а треньор от лятото е Джанфранко Дзола. “Уотфорд” преследва промоция във Висшата лига, а в събота падна като гост с 0:3 за купата именно от “Сити”.
Според “Мирър” след мача на чаша вино италианските треньори на съперниците Роберто Манчини и Дзола са говорили по темата “Балотели”. Trud.bg
Споделете текущата публикация: