твоята гледна точка
Пускат коли в Морската, ако има места за паркиране
Автор Vnews, добавено на 09.11.2012 година, в категории: Вести, Коментари (0)

Кметската заповед от началото месец август, ограничаваща достъпа на автомобили в Морската градина във Варна, беше изменена след протестите на собственици и наематели на имоти в парка. След представяне на документ те ще могат да преминават през КПП над Делфинариума. Полицаите, които ще дежурят денонощно, ще пропускат коли до запълването на обособените паркоместа в района.

Право на достъп ще имат още автомобилите, обслужващи Логопедичната градина, „Карин дом” и общинския център „Ривиера”. Таксита ще могат да влизат зад бариерата в интервала от 20 до 04 ч., като няма да имат право да престояват на паркоместата, алеите и тревните площи.

Новата заповед на Кирил Йорданов вече е влязла в сила.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Съединените щати официално вдигнаха завесата над свръхсекретния меморандум за разбирателство с Иран, след като бяха подложени на унищожителни критики заради укриването на текста от обществеността. Документът, озаглавен официално „Меморандум за разбирателство […]

 

Наетите по трудово или служебно правоотношение в администрацията на изпълнителната власт към края на март 2026 г. са 98 600. От […]

 

Националните външни оценявания за учениците от VII и X клас започват днес, 17 юни, с изпитите по български език и литература.

През […]

 
 
Още от Вести
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

към началото