твоята гледна точка
Уволнените зам.-областни – в Бюрото по труда
Автор Vnews, добавено на 31.10.2012 година, в категории: Вести, Коментари (0)

Двамата заместници на отстранения от поста областен управител Данчо Симеонов са минали през Бюрото по труда, каза шефът на институцията в морския град Божидар Михайлов. Той обаче не пожела да разкрие дали Славчо Славов и Николай Няголов са се регистрирали. „Това е лична информация и нямам право публично да я оповестявам“, отсече Михайлов.

Освободените заместник-областни управители питаха какви документи трябва да подадат, потвърди и директорът на Регионалната служба по заетостта Пламен Начков. „Явно за първи път попадат в Бюрото по труда и се интересува какво им е необходимо, за да се регистрират“, коментира той.

Славчо Славов и Николай Няголов се сбогуваха с Областна управа миналата сряда. Те и губернаторът Данчо Симеонов бяха освободени с решение на Министерския съвет. „Не съм доволен от работата на областната управа във Варна“, с тези думи министър-председателят Бойко Борисов мотивира решението си да освободи Симеонов и заместниците му./Дарик



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Съединените щати официално вдигнаха завесата над свръхсекретния меморандум за разбирателство с Иран, след като бяха подложени на унищожителни критики заради укриването на текста от обществеността. Документът, озаглавен официално „Меморандум за разбирателство […]

 

Наетите по трудово или служебно правоотношение в администрацията на изпълнителната власт към края на март 2026 г. са 98 600. От […]

 

Националните външни оценявания за учениците от VII и X клас започват днес, 17 юни, с изпитите по български език и литература.

През […]

 
 
Още от Вести
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

към началото