твоята гледна точка
Уилям и Кейт отпразнуваха 15 години брак
Автор Vnews, добавено на 01.05.2026 година, в категории: Жълто, Коментари (0)

Принц Уилям и Кейт Мидълтън вчера имаха повод за празнуване!

43-годишният принц и 44-годишната принцеса на Уелс отбелязаха 15 години брак.

Сватбата им се състоя на 29-и април 2011 г.

За щастливия повод кралските личности постнаха в официалния си профил в Instagram нова семейна снимка.

На нея се вижда как те лежат в тревата в градина с децата си и кучетата си. Всички са облечени спортно и небрежно – с тениски с къс ръкав, къси панталонки или дънки. Само Кейт е по дълъг бял панталон, както и блуза на райе в черно и бяло. Уилям пък е по тениска в зелено и къси сини панталонки.

На снимката всички изглеждат в чудесно настроение и се усмихват.

„Празнуваме 15 години брак„, гласи текстът към семейния кадър.

Кейт и Уилям събраха много поздравления и хубави пожелания. „Каква красива снимка! Ние можем да почувстваме вашето щастие„, гласи един от коментарите.

Мидълтън и принцът имат 3 деца – принц Джордж на 12 г., принцеса Шарлот на 10 г. и принц Луи на 8 г.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Атмосферното налягане е малко по-високо от средното за месеца, ще се понижи и ще се доближи до средното.

Днес ще бъде предимно слънчево. Над Североизточна България, а около и след обяд и […]

 

Цената ще бъде изцяло платена от средната класа
Процедурата по прекомерен дефицит ще оскъпи обслужването на нарастващия държавен дълг

Европейската комисия публикува своя […]

 

Цените по българското Черноморие започват сезона с рязка разлика между градските плажове и големите курортни комплекси. На плаж Бургас-Север чадърът и […]

 
 

към началото