твоята гледна точка
Край на „Кой да знае“?
Автор Vnews, добавено на 20.04.2026 година, в категории: Афиш, Вести, Коментари (0)

Сашо Кадиев обяви последния снимачен ден на последния епизод от последния сезон на „Кой да знае“.

„Заснехме последния епизод на последния сезон на „Kой да знае“ и никой не ни е казал кога ще продължим да снимаме това хубаво предаване. Снимахме общо 238 предавания за две години, а трябваше да бъдат за 4-5″, сподели водещият във видео в Инстаграм, в което е в компанията на двамата капитани Милица Гладнишка и Христо Пъдев.

„Преизпълнихме петилетката“, добавя Пъдев към казаното от Кадиев.

„И то благодарение на вас, уважаеми зрители и затова записваме това видео, защото не знаем кога ще снимаме пак. Ще ни липсвате! Направете петиция! Ако 500 000 се подпишете, че искате „Кой да знае“ – ще се върнем“, добави водещият.



Споделете текущата публикация:

Коментирай





Ако коментарът ви не е на кирилица няма никакъв смисъл да натискате този бутон!
Не го правете и ако не сте напълно съгласни с тези правила!



Реклама

Hot News

Съединените щати официално вдигнаха завесата над свръхсекретния меморандум за разбирателство с Иран, след като бяха подложени на унищожителни критики заради укриването на текста от обществеността. Документът, озаглавен официално „Меморандум за разбирателство […]

 

Наетите по трудово или служебно правоотношение в администрацията на изпълнителната власт към края на март 2026 г. са 98 600. От […]

 

Националните външни оценявания за учениците от VII и X клас започват днес, 17 юни, с изпитите по български език и литература.

През […]

 
 
Още от Афиш
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Още от Вести
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

към началото