Сашо Кадиев обяви последния снимачен ден на последния епизод от последния сезон на „Кой да знае“.
„Заснехме последния епизод на последния сезон на „Kой да знае“ и никой не ни е казал кога ще продължим да снимаме това хубаво предаване. Снимахме общо 238 предавания за две години, а трябваше да бъдат за 4-5″, сподели водещият във видео в Инстаграм, в което е в компанията на двамата капитани Милица Гладнишка и Христо Пъдев.
„Преизпълнихме петилетката“, добавя Пъдев към казаното от Кадиев.
„И то благодарение на вас, уважаеми зрители и затова записваме това видео, защото не знаем кога ще снимаме пак. Ще ни липсвате! Направете петиция! Ако 500 000 се подпишете, че искате „Кой да знае“ – ще се върнем“, добави водещият.
Споделете текущата публикация:






