твоята гледна точка
„Лудогорец“ без загуба в Лига Европа
Автор: Снимка: Спортал, добавено на 02.11.2017 година, в категории: Спорт, Коментари (0)

„Лудогорец“ продължава без загуба в груповата фаза на Лига Европа и е лидер в своята група. Шампионите пропуснаха да победят в Разград гостуващия португалски „Брага“ и направиха 1:1. Марселиньо откри в 68-ата минута, а Франсержо изравни в 83-ата.

Същевременно „Истанбул ББ“ изравни буквално в последните секунди на мача си с Хофенхайм“ – 1:1. Така „Лудогорец“ остана лидер с 8 т. (2 победи и 2 равенства), „Брага“ е на втора позиция със 7, германският „Хонфенхайм“ има 4, а „Истанбул ББ“ – 2. Така два кръга преди края всички отбори в групата имат шанс да продължат напред.

„Първото полувреме беше едно от най-силните за нашия отбор. Направихме 7-8 удара, имахме тотално надмощие. Жалко, че тогава не вкарахме гол. – коментира треньорът на разградския тим Димитър Димитров. – Надявам се да успеем да се класираме напред. Определено смятам, че имаме своите шансове и още следващия мач с „Истанбул ББ“ ще се опитаме да спечелим и да си подпечатаме класирането“.