твоята гледна точка
„Лудогорец“ разби „Жалгирис“
Автор Vnews, добавено на 20.07.2017 година, в категории: Спорт, Коментари (0)

Българският първенец „Лудогорец“ разбри литовския „Жалгирис“ с 4:1 и го отстрани от Шампионската лига с общ резултат от двата мача 5:3. Пред своята публика в Разград на реванша тимът на Георги Дерменджиев нанесе удара си в началото на второто полувреме, когато в рамките на 2 минути вкара два гола чрез Вандерсон (55-ата мин.) и Клаудиу Кешерю (57) за 3:1.

Нещата обаче не изглеждаха никак розови в началото на двубоя, след като още в 15-ата минута гостите откриха с попадение на Нюаджи. Малко преди почивката обаче Натанаел успя да изравни и да върне надеждите за класиране, след като в първия мач „Лудогорец“ бе отстъпил с 1:2.

Крайното 4:1 оформи отново Кешерю в 74-ата минута, а 10 минути по-късно Марселиньо втара топката в мрежата на съперника, но попадението бе отменено.

В третия предваритилен кръг „Лудогорец“ ще срещне „Апоел Беер Шава“ от Израел, който води убедително на унгарския „Хонвед“ с общ резултат 4:1, въпреки че реваншът им все още не е завършил.